507 315 414

biuro@geodezjalublin.pl

Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

O NAS

KIM JESTEŚMY – GENEZA I RYS HISTORYCZNY

Zakład Usług Geodezyjnych w Lublinie został założony w styczniu 1995 r. w ramach tworzonej prywatnej przedsiębiorczości jako jeden ze spadkobierców geodezyjnej myśli technicznej, tradycji i doświadczeń wykonawstwa z epoki działalności państwowych przedsiębiorstw geodezyjno-kartograficznych podporządkowanych bezpośrednio Głównemu Urzędowi Geodezji i Kartografii w Warszawie i działających od lat 70-tych ubiegłego wieku. To tam sięgają nasze korzenie. Tzw. miniona epoka to okres samodzielnego funkcjonowania w. w. państwowych przedsiębiorstw posiadających wyłączność na realizację zadań z dziedziny geodezji i kartografii na terenie swojej właściwości.

Czerpiąc z rozwoju nauk geodezyjnych i najnowocześniejszych zdobyczy techniki, postępu i innowacji w dziedzinie technik pomiarowych i metod przetwarzania danych już od początku swojej działalności Zakład uczestniczył w realizacji najważniejszych inwestycji związanych z intensywnym rozwojem Miasta Lublina oraz jego okolic.

Jesteśmy po to, żeby rzetelnie i profesjonalnie pomagać i służyć!

Do naszych partnerów biznesowych należą:

BUDIMEX S.A., WARBUD S.A., ERBUD S.A., POLIMEX-MOSTOSTAL S.A., SKANSKA S.A., STRABAG SP. Z O.O., MOTA ENGIL EUROPE S.A, MIRBUD S.A., Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A., KPRD Lublin Sp. z.o.o., MENARD POLSKA Sp.z o.o., BILFINGER INFRASTRUCTURE S.A., STUMP.S.A., API Polska S.A., Dekpol S.A. i wiele innych,

Cieszymy się od lat dobrą opinią w środowisku zawodowym. Dbamy o wysoką jakość naszej pracy i budujemy płaszczyznę pod dobre relacje z przedstawicielami organów administracji geodezyjno-kartograficznej na szczeblu samorządowym i rządowym.

Do naszych dotychczasowych klientów bezpośrednich lub pośrednich należą właściciele takich marek jak:
LAFARGE, FELICITY, MAKROCASH AND CARRY, E.LECLERC, OBI, OLIMP, PLAZA, McDONALDS, IKEA. PANATTONI, Z sektora państwowego oraz dla instytucji publicznych, firm prywatnych i deweloperów: WIKANA S.A. i spółki zależne, TBV Sp. z o.o, Galadom S.A., Katolicki Uniwersytet Lubelski w Lublinie, UMCS w Lublinie, Poczta Polska S.A., Szpital Wojewódzki SPSK-4 w Lublinie, Specjalistyczny Szpital Wojewódzki im.S.Wyszyńskiego w Lublinie, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie, Zarząd Dróg Miejskich w Lublinie, Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie, Policja, PORT LOTNICZY LUBLIN-ŚWIDNIK, Lubelski Węgiel „BOGDANKA” S.A. i inne.